PodróżniczkaPODRÓŻNICZKA

Kochani, chciałabym poprowadzić akcję książki „Podróżniczki”. Podobna akcja odbywa się u kilku blogerów i pod różnymi nawami. Jest „Emigrantka”, „Włóczykijka” czy „Book Tour”. U mnie będzie to „Podróżniczka”.

Zasady Podróżniczki:

1.                           Zabawa jest przeznaczona dla blogerów. Zainteresowanych proszę o przesłanie swoich pełnych danych adresowych i adresu bloga na mail: jokoaska@gmail.com w temacie wpisując ...
2.                           Na zgłoszenia czekam do ...
3.                           Kolejność otrzymania książki przez daną osobę, będzie wybierana zgodnie ze zgłoszeniami, czyli pierwsze zgłoszenie to pierwsza osoba w kolejce, drugie – druga itd.
4.                           Książkę należy zrecenzować w ciągu tygodnia, maksymalnie dwóch od jej otrzymania, a recenzję zamieścić na blogu i przesłać mi link do recenzji – na moim blogu powstanie spis linków, odsyłający do stron blogerów, biorących udział w akcji.
5.                           W momencie otrzymania przesyłki z książką, proszę o emaila z informacją, że paczka dotarła na adres: jokoaska@gmail.com. W odpowiedzi przekażę Wam informacje dotyczące adresu następnej osoby, do której macie odesłać „Podróżniczkę”.
6.                           Każdy bloger, biorący udział w akcji musi wpisać adres swojego bloga na stronie tytułowej. Możecie również zaznaczać fragmenty, które się Wam spodobały lub na ostatniej stronie napisać kilka słów do mnie. Do tylnej okładki przyklejam kopertę, do której możecie włożyć napisany do mnie list, jeśli macie na to ochotę.
7.                           W recenzji należy zawrzeć informację, że jest ona częścią akcji „Podróżniczka”. Miło będzie jeżeli zrobicie zdjęcie „Podróżniczki” i wstawicie je na swojej stronie
8.                           Akcja będzie trwać tak długo, aż trafi wszystkich blogerów, którzy się do mnie zgłoszą.
9.                           Po zakończeniu akcji wybiorę jedną osobę spośród uczestników, która otrzyma ode mnie upominek.
10.                      Jeśli macie jakiekolwiek pytania lub problemy, piszcie do mnie na adres jokoaska@gmail.com. Odpowiem na każdy mail.