poniedziałek, 5 października 2015

PODRÓŻNICZKA Z ŁUKASZEM PIOTREM KOTWICKIMMoim zdaniem debiut Łukasza Piotra Kotwickiego jest udanym debiutem i zasługuje na uwagę. W związku z tym chciałabym, aby „Pamiętnik” poznało większe grono osób. Dlatego bierze udział w akcji „Podróżniczka”.

Akcję prowadzi właścicielka bloga www.literackiswiatjoko.blogspot.com.

Patronem akcji jest portal sztukater.pl.

W podróż wyrusza egzemplarz recenzencki.

Moją recenzję przeczytacie tutaj (klik)

Regulamin akcji

1.                           Zabawa jest przeznaczona dla blogerów. Zainteresowanych proszę o przesłanie swoich pełnych danych adresowych i adresu bloga na mail: jokoaska@gmail.com w temacie wpisując Pamiętnik – Podróżniczka.
2.                           Na zgłoszenia czekam do 12.10.2015
3.                           Kolejność otrzymania książki przez daną osobę, będzie wybierana zgodnie ze zgłoszeniami, czyli pierwsze zgłoszenie to pierwsza osoba w kolejce, drugie – druga itd.
4.                           Książkę należy zrecenzować w ciągu tygodnia, maksymalnie dwóch od jej otrzymania, a recenzję zamieścić na blogu i przesłać mi link do recenzji – na moim blogu powstanie spis linków, odsyłający do stron blogerów, biorących udział w akcji.
5.                           W momencie otrzymania przesyłki z książką, proszę o emaila z informacją, że paczka dotarła na adres: jokoaska@gmail.com. W odpowiedzi przekażę Wam informacje dotyczące adresu następnej osoby, do której macie odesłać „Podróżniczkę”.
6.                           Każdy bloger, biorący udział w akcji musi wpisać adres swojego bloga na stronie tytułowej książki. Możecie również zaznaczać fragmenty, które się Wam spodobały lub na ostatniej stronie napisać kilka słów do mnie. Do tylnej okładki przyklejam kopertę, do której możecie włożyć napisany do mnie list, jeśli macie na to ochotę.
7.                           W recenzji należy zawrzeć informację, że jest ona częścią akcji „Podróżniczka”. Miło będzie jeżeli zrobicie zdjęcie „Podróżniczki” i wstawicie je na swojej stronie
8.                           Akcja będzie trwać tak długo, aż trafi wszystkich blogerów, którzy się do mnie zgłoszą.
9.                           Po zakończeniu akcji wybiorę jedną osobę spośród uczestników, która otrzyma ode mnie upominek.
10.                      Jeśli macie jakiekolwiek pytania lub problemy, piszcie do mnie na adres jokoaska@gmail.com. Odpowiem na każdy mail.

SERDECZNIE ZAPRASZAM

2 komentarze:

 1. Nominowałam Cię do Oscarowego Tagu Książkowego. Więcej inf: http://alekczyta.blogspot.com/2015/10/oscarowy-tag-ksiazkowy.html
  A przy okazji, chciałabym zapytać jaką przesyłką "podawać" książkę kolejnym osobom?

  Alek Czyta

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję za nominację :) Postaram się jak najszybciej z nią zapoznać.

   Jaką przesyłką "podawać" dalej książkę? Największą pewność daje nam chyba polecona przesyłka priorytetowa. Chociaż ja wysyłałam już nagrody zwykłym priorytetem i docierały szybciej niż zwykły polecony :)

   Pozdrawiam :)

   Usuń