środa, 16 marca 2016

Wyniki konkursowej rozdawajki


Konkurs trwał od 15 lutego 2016 roku do 15 marca 2015 roku. Wzięło w nim udział akurat wymagane 25 osób, więc jest jak najbardziej ważny. Dwudziesta szósta osoba, niestety, zgłosiła się za późno, gdyż 16 marca i z przykrością musiałam ją wykluczyć z losowania.
Oto lista osób, które walczyły o jedną z dwóch książek w puli nagród - „Afgańską perłę” Nadii Hashimi oraz „Przeżyć” Yeonmi Park:
   1. Gabriela Sz.
   2. Ola K.
   3. Natalia Kapela
   4. Anna i Elżbieta Krzyczkowskie
   5. DeVi102
   6. Iza Batraniec
   7. Magdalena B.
   8. arletunialalunia
   9. Prosta Marzycielka
   10. Klaudia M.
   11. posredniczkaa
   12. Gab riela
   13. Dagmara Janicka
   14. Magdalena W.
   15. Pani Lecter
   16. klaudiaw41
   17. Beata Kandzia
   18. dorota wysocka
   19. Melisa Anonim
   20. Mylene 17
   21. Kasia Piwoda
   22. Kasia Leja
   23. Katarzyna P-k
   24. Lucyna Pięta
   25. Grażyna Wróbel
   26. Joanna Walczyk (wykluczona z losowania ze względu na zgłoszenie po zakończeniu konkursu).

Maszyną losującą była piękna, szklana (nie kryształowa jak to pisałam w regulaminie konkursu) misa, a szczęśliwego zwycięzcę wylosował mój ośmioletni synek. Poniżej zdjęcia z losowania. 
 
Niniejszym ogłaszam, że zwyciężczynią została Melisa Anonim, która wybrała powieść Nadii Hashimi pt. „Afgańska perła”. Po zakończonym losowaniu sprawdziłam, czy zostały spełnione wszystkie warunki konkursu i z ulgą stwierdziłam, że tak. W związku z powyższym Melisie Anonim serdecznie gratuluję i proszę o przesłanie danych adresowych na adres jokoaska@gmail.com.

Ogłaszając konkurs, obiecałam przekazać wartość ceny okładkowej oraz dodatkową sumę, uzależnioną od ilości uczestników zabawy, na cele dobroczynne. Wywiązując się z danego słowa, dokonałam wpłaty na konto Fundacji Ukryte Marzenia. Cena okładkowa powieści „Afgańska perła” - 34,90 zł oraz dodatkowa kwota fruną już łączami międzybankowymi do Fundacji, gdzie zostaną przekazane jako pomoc w leczeniu i rehabilitacji dzieciaczków, będących pod opieką Fundacji. A oto dowód dokonania przelewu. 

 
 Dziękuję wszystkim uczestnikom zabawy i zapraszam na kolejne konkursy, które już niebawem.

7 komentarzy: