sobota, 30 stycznia 2016

„PAJĘCZYNA STRACHU” - PODRÓŻNICZKAChciałabym, aby „Pajęczyna strachu” Ewy Ornackiej i Karoliny Szymczyk-Majchrzak wyruszyła w podróż do czytelników, przede wszystkim blogerów.

Akcję prowadzi właścicielka bloga www.literackiswiatjoko.blogspot.com.

W podróż wyrusza egzemplarz recenzencki, który otrzymałam od portalu sztukater.pl.

Regulamin akcji
 1. Zabawa jest przeznaczona dla blogerów. Chętnych do wzięcia udziału proszę o zgłoszenia w komentarzach pod tym postem oraz o przesłanie swoich pełnych danych adresowych i adresu bloga na mail: jokoaska@gmail.com w temacie wpisując Pajęczyna strachu – Podróżniczka.

 2. Na zgłoszenia czekam do 14 lutego 2016.

 3. Kolejność otrzymania książki przez daną osobę, będzie wybierana zgodnie ze zgłoszeniami, czyli pierwsze zgłoszenie to pierwsza osoba w kolejce, drugie – druga itd.

 4. Książkę należy zrecenzować w ciągu tygodnia, maksymalnie dwóch od jej otrzymania, a recenzję zamieścić na blogu i przesłać mi link do recenzji – na moim blogu powstanie podsumowanie akcji oraz spis linków, odsyłający do stron blogerów, biorących udział w akcji.

 5. W momencie otrzymania przesyłki z książką, proszę o emaila z informacją, że paczka dotarła na adres: jokoaska@gmail.com. W odpowiedzi przekażę Wam informacje dotyczące adresu następnej osoby, do której macie odesłać „Podróżniczkę”.

 6. Każdy bloger, biorący udział w akcji musi wpisać adres swojego bloga na stronie tytułowej. Możecie również zaznaczać fragmenty, które się Wam spodobały lub na ostatniej stronie napisać kilka słów do mnie. Możecie też napisać kilka słów do mnie, jeśli macie na to ochotę.

 7. W recenzji należy zawrzeć informację, że jest ona częścią akcji „Podróżniczka”. Miło będzie jeżeli zrobicie zdjęcie „Podróżniczki” i wstawicie je na swojej stronie.
   
 8. Akcja będzie trwać tak długo, aż trafi wszystkich blogerów, którzy się do mnie zgłoszą.

 9. Po zakończeniu akcji wybiorę jedną osobę spośród uczestników, która otrzyma upominek. 
   
 10. Jeśli macie jakiekolwiek pytania lub problemy, piszcie do mnie na adres jokoaska@gmail.com. Odpowiem na każdy mail.

 11. Jeśli nie masz bloga, a bardzo chciałbyś/chciałabyś wziąć udział w akcji, napisz do mnie – na pewno znajdziemy jakieś rozwiązanie.

SERDECZNIE ZAPRASZAM

1 komentarz: